Başkan Çakıcı Yerel Gazetecilerle Sabah Kahvaltısında Buluştu…

BAŞ3

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü, Boyabat Belediyesinin düzenlediği kavatlı programı, Belediye Başkanı Şefik Çakıcının ve Boyabat Yerel gazete yetkililerinin katılımı ile Kalebağı tesislerinde gerçekleşti.

 

Başkan Çakıcı kahvaltıda Boyabat ile önemli projelerinin olduğunu Boyabat’ı turizm şehri haline getireceklerini kalesi. Bazalt kayaları, orta çarşı, meydan projesi, doğalgaz projesi, kültür merkezi hakkında bilgiler verdi.

Başkan Çakıcı bu süreç içerisinde biz gazetecilere çok işlerin düştüğünü ilçemizi daha renkli bir şekilde tanıtmamızı bir kent konseyi kurup fikir alış verişlerinde bulunmamızı ve bunları birlikte hareket ederek çözmeliyiz dedi.

Başkan Çakıcı bizlerden Boyabat’la ilgili soru ve görüşlerimizi aldı. Boyabat’ta araç trafiğini dile getiren gazeteci İsmet Sezer konuyla ilgili vatandaşlardan fikirler aldığını başkana beyan etti ve konuda başkan’ın yanında olduğumuzu bildirdik.

Başkan Çakıcı kahvaltı’da bulunan bize ve gazeteci meslektaşlarımıza fikirlerimizden dolayı teşekkürlerini ifade ederek kahvaltılı sohbetimizi beraberce çekilen fotoğraf’tan sonra bizleri uğurladı.

Bizlerde “Boyabat Gündemi” Gazetesi ekibi olarak başkan Şefik Çakıcıya teşekkürlerimizi sunarız.

BAŞ2 BAŞ4 BAŞ1 BAŞ6 BAŞ5

Boyabat Gündemi hakkında 16663 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.