Başkan Çakıcı ; Boyabat’ı Botanik bahçesine dönüştüreceğiz….

basa3

 

Hizmette zamanla yarışarak her geçen gün Boyabat halkının karşısına bir proje ile basa4çıkan Başkan Çakıcı, bu günde Zincirlikuyu Mahallesi 1 nolu Sağlık Ocağının yanında ki parkta çalışmalara başlayarak, ilçe ve mahalle sakinlerinin takdirini kazandı.

Yapılan çalışmaların önemine değinen Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Yapılan yollar, parklar, Topalçam mesire alanı, Tayyareci Nuri Bey Parkı, Köprü Kaplaması, Şehir Parkının yenilenmesi, Kültür Merkezi, Meydan Projesi değişim her yerde ve her alanda. Değişim Boyabat’ın her mahallesinde, her sokağında, her caddesinde devam ediyor. Hizmet ve çalışma aşkıyla çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Mahalle sakinlerinin talebini yerine getirdik

2014 Yerel Seçimleri sürecinde Zincirlikuyu Mahalle sakinleriyle yapılan görüşmelerde, mahalle sakinlerinin 1 Nolu Sağlık Ocağı yanında bulunan parkın yenilenmesiyle ilgili taleplerde bulunduğunu belirten Başkan Çakıcı, “Seçim çalışmaları döneminde Zincirlikuyu Mahallesine gittiğimizde, mahalle sakinlerimiz, mevcut parkla ilgili, park yapıldığı günden bu yana herhangi bir yenileme çalışmasının yapılmadığını belirttiler. Bize bu parkla ilgili güzel şeyler yapın. Daha güzel, daha ferah ve çocuk oyun guruplarının olduğu yeni bir park istiyoruz” diyen hemşerilerimiz oldu. Bizde o günün şartlarında taleplerini not aldığımızı, günü geldiği zaman değerlendireceğimizi ifade ettik. Hayırlısı ile o güne ermenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Şahsımdan, ekibimden ve çalışanlarımızdan beklenen projeleri bir bir hayata geçirmenin, verdiğimiz sözleri tutabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Boyabat’ı Botanik bahçesine dönüştüreceğiz

Zincirlikuyu Mahallesi Parkında başlatılan çalışmaları yakından takip ettiğini ifade eden Başkan Çakıcı, “Boyabat’ın en güzel parklarından biri olması beklenen Zincirlikuyu Mahallesi Parkı’nın yeni dikilecek ağaçlarla ve çiçeklerle birlikte Boyabat’ın güzel bir botanik bahçesine dönüşeceğini belirterek, “Zincirlikuyu Mahallesi Parkı Boyabat’ın en büyük ve en güzel parklarından biri olacak. Şuanda yeni dikeceğimiz ağaçlar ve çiçeklerle parkımız Boyabat’ın güzelliğine güzellik katmış olacak. Amacımız hemşerilerimize hizmetin en iyisini ve en kalitesine yaşatabilmek. Bu anlamda Boyabat’ımızı daha da güzelleştirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz” diye konuştu.

basa7 basa6 basa5 basa2 basa1 basa8 adsız8 adsız7

 

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.