Ayancıklı müzisyenin marşı, Milli takımı Fransada uçuracak! (Videolu Haber)…

adsız

EURO 2016 için geri sayım devam ediyor. Milli takımızın da son dakika golüyle gitmeye hak kazandığı Avrupa Futbol şampiyonası futbolseverler için merakla bekleniyor.

Türkiye’nin katıldığı her turnuva öncesinde Ay Yıldızlılar için yapılan marşlara bir yenisi daha eklendi. Ayancıklı hemşehrimiz genç müzisyen Şerafettin Çaylı imzalı marşta, usta şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe de kendi yazdığı şiirle şarkıcıya eşlik etti.

Daha önce yaptığı Küf ve Adımızı Yan Yana Yazalım single çalışmalarıyla adından söz ettiren Ayancıklı müzisyen Şerafettin Çaylı, şimdi de önemli ve anlamlı bir proje ile müzikseverlerle buluştu.

Aylardır stüdyoya kapanan Şerafettin Çaylı, sözü ve müziği kendisine ait, aranjesini Şervan Ayaz’ın yaptığı A Milli Futbol takımımız için başarılı bir Marş hazırladı. Projede sevilen radyocu ve şair Bedirhan Gökçe’de kendi yazdığı bir şiirle sanatçıya eşlik etti. Şerafettin Çaylı yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Hiçbir Ticari Kaygı olmadan yapılan her çalışma mutlaka başarıya ulaşıyor, herhangi bir kaygımız olmadığı için özgün ve rahat çalışabildik! Proje içimize sinene kadar sürekli denedik dedi. Dinleyiciler ile buluşmak için sabırsızlandığını söyleyen sanatçı. Hem heyecan içindeyim, hem de bu anlamlı projeyi güzel sonlandırdığımız için de onurluyum” dedi.

Video Haber İzle

 

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.