AK Partili Mesut Çınlar Sonunda patladı!

40

AK Parti Sinop Durağan il genel meclis üyesi Mesut Çınlar,2016 yılı bütçesinden ilçelerine hiç yardım yapılmamasına Sosyal paylaşım sitesindeki profilinden isyan etti!

Durağan ilçesinin Sinop’ta AK partiye en yüksek oranda oy veren bir ilçe olmasına rağmen bütçeden hiç pay verilmemesine isyan eden AKP’li meclis üyesi “ Partimize en yüksek oy veren ilçemize karşı tavırları Adalet ve kalkınma partisi adına adalete indirilmiş bir darbe oldu “dedi.

“Adaletin olmadığı yerde kalkınmadan bahsedilemez “diyen il genel meclis üyesi Çınlar; “  70 Köyü ile Sinop ilimizin en uzak ilçesi ve nüfusunun 3/2 si köyde il özel idaresi sorumluluk alanında yaşayan bir ilçenin Eğitim, kültür, Tarım, ulaşım, Turizm, Spor vb. alanlarda 2015-2016 bütçelerinden yatırım alamaması kaynakların adil paylaşılmadığı, adalet ve hakkaniyet ilkesinin gözetilmediğinin ispatıdır.Durağan ilçemizin her seçimde AK parti’mize verdiği oyun karşılığı ceza olmuştur. Ödül bekliyorduk ceza aldık Allah korusun ya tuz kokarsa? “diyerek, ilçelerine haksızlık yapıldığını belirtti.

7 Haziran 2015 seçiminde Durağan ilçesinde AK partinin oy oranı % 69,34 iken,1 Kasım 2015 seçiminde ise bu oran % 78,8 olmuştu.Durağan Sinop’ta 1 Kasım 2015 seçiminde bu oy oranı ile 8 ilçe arasında en çok oy veren birinci ilçe durumundaydı.

İSYAN

 

 

Boyabat Gündemi hakkında 16649 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.