Ak Parti Gerze İlçe Teşkilatı Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Nebahat Belovacıklı’nın Başkan Seçilmesiyle Sona Erdi….

Atamanın ardından İlçe Kadın Kolları Başkanı Nebahat Belovacıklı 20 Ocak 2018 Cumartesi Günü saat 14:00’te ilçe teşkilatında tek liste ile girilen kongrede oyların tamamını alarak güven tazeledi.

Belovacıklı kongrede yaptığı konuşmada, önümüzdeki 2019 yerel seçimlerin ilçe açısından önemli bir süreç olacağına dikkat çekerek, “Öncelikli hedefimiz Gerze’yi Ak belediyecilikle buluşturmak. Bizler kapı kapı, her yeri gezerek başarımızı net bir şekilde göstereceğimize inanıyorum. Siyasette bundan sonra ‘bizde varız” ifadelerinde bulundu.

 

Ak Parti Sinop İl Kadın Kolları Başkanı Nurdan Tekin Altınkök ise konuşmasında  “Kadınların 5 Aralık 1934 günü seçme ve seçilme hakkında kavuştuğunu hatırlatarak, AK Partiye gönül veren bayanlarımıza seçimlerde büyük görevler düşmektedir diyerek, Kongremizin ilçemiz adına hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

Nebahat Belovacıklı  Sebahat Uslu Ayten Akçaoğlu Yeşim Üstün Bahar Gökdal Dönüş Ergovan Derya Demircan Nejla Topçu Serpil Korkmaz Havva Beşli Yeşim Özgün Özge Usta Neslihan Ünal Sedef Arslan Leyla Ünlütürk

Gerze’nin Sesi Gazetesi

Boyabat Gündemi hakkında 16655 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.