57. Alay Çanakkale Vefa Yürüyüşüne Muhteşem Katılım…

vefa%20yürüyüşü%20(2)%20kapak
Vali Dr. Yasemin ÖZATA ÇETİNKAYA Çanakkale Savaşlarındaki kahramanlıklarıyla destanlaşan 57. Piyade Alayı Şehitleri başta olmak üzere Çanakkale Şehitlerini anmak için her yıl düzenlenen 57. Alay Çanakkale Vefa yürüyüşüne katıldı.
Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Alaaddin Camii önünde toplanılarak Sakarya Caddesinden Şehitliğe kadar olan güzergâhta gerçekleştiren yürüyüş Şehitlikte Kuran’ı Kerim tilavetinin okunması ve İl Müftüsü Mustafa ERKAN tarafından şehitlerimizin ruhuna yapılan duanın ardından son buldu.
57. Alay Vefa yürüyüşüne Vali ÇETİNKAYA, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Şefaattin SERTEN ve eşi, Vali Yardımcısı Ali YILMAZ, İl Emniyet Müdürü Yusuf BİNER, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Temel ÇETİNKAYA, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım AÇIKBAŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, İl Müftüsü Mustafa ERKAN, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Harun KÖKSALAN, AKP Merkez İlçe Başkanı Fatih ÖZÇELİK, STK temsilcileri öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
vefa%20yürüyüşü%20(5)vefa%20yürüyüşü%20(11)vefa%20yürüyüşü%20(10)vefa%20yürüyüşü%20(8)vefa%20yürüyüşü%20(1)
Share
Boyabat Gündemi hakkında 17309 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.